Kurumsal

Anasayfa / Kurumsal

Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

Niğde’nin kalbindeki lokasyonu kusursuz hizmet anlayışıyla Ramada By Wyndham Niğde bünyesinde bulunan Eliss Balo Salonu siz konuklarımıza nişan, düğün, balo ve her türlü toplantılarınızda mutlu anlar yaşatmayı planlamaktadır. Size sadece unutamayacağınız bir günü yaşamak kalır.

Eliss Balo Salonu 600 m2 olup 550 kişilik kapasitesi, kolonsuz ve yüksek tavanlı havadar, sıcak ve soğuk klima havalandırma ve jeneratör sistemimiz ile salonumuzun her köşesi siz misafirlerimizi memnun etmek için düzenlenmiştir. Niğde ilinde, tüm konuklarınızın rahatça ulaşabileceği konumda olan salonumuz, gerek otobüs gibi toplu taşıma araçları ile gerekse kendi araçlarıyla gelen konuklarınız için ulaşım kolaylığına ve otopark imkanına sahiptir.

Eliss Balo Salonunda evlenecek çiftlerimiz otelimizin konforlu odalarında hazırlanma ve arkadaşları ile fotoğraf çekimi düzenleyebilme imkanına sahiptir. O gün mutfak ekibimiz, ve konuksever personelimiz size mükemmel koşulları sağlayacaktır.

Salonumuz; Düğünler - Nişan Törenleri – Sünnet Düğünleri – Kına Gecesi – Şirket Toplantıları – Mezuniyet Töreni – Özel Gün Yemekleri – Vakıf, Dernek ve Tüm Özel Toplantı, Davetlere ev sahipliği yapmaktadır.

Misyon

Misyon

Sunduğumuz hizmet ve ürünler sayesinde, çalışanlarımızın ve misafirlerimizin, kendini farklı hissetmesini, heyecan duymasını ve hayatın her anını keyifle yaşamasını sağlamak. En mutlu ve en özel günlerinde onları ayrıcalıklı kılan ürün ve hizmetler sunup, beklentilerinin üstünde hizmet vermek ve hayalini yaşadıkları bu şölende unutulmayacak bir gün yaşatmaktır.

Vizyon

Vizyon

Faaliyet gösterdiği sektörde, elde ettiği başarıyı çok daha üst seviyelere taşımak, sunduğu hizmet ve servislerle örnek olmak, sektörde lider firma konumuna yerleşmek. İlkeli ve titiz çalışma anlayışımızla misafirlerimize en mutlu günlerini bekledikleri gibi bir hizmet ve hayalini kurdukları gibi bir şölenle unutulmayacak bir gün yaşatmayı hedefliyoruz.  Aynı zamanda misafirlerimizin beklentilerini tüm yönleri ile karşılamayı ve yaptığımız işlerin değerinin artmasını amaçlıyoruz.